Anna Gręziak – Kandydatka do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Anna GręziakSzanowni Państwo

Jestem lekarką – chociaż od 17 lat leczę przede wszystkim samą ochronę zdrowia. W 1990 roku podjęłam służbę publiczną. Zostawiłam wymarzony zawód, moich pacjentów i kolegów ze szpitala, by skupić się na „leczeniu” największej mojej miłości – Polski. Nauczyłam się zarządzania, ekonomii, prawa, socjologii. Wiem, jak wybudować szpital i stworzyć nowoczesny system opieki nad osobami uzależnionymi, zakażonymi wirusem HIV i chorymi na AIDS.

Znam problemy ochrony zdrowia, umiem je rozwiązywać. Stoi za mną 20-letnie doświadczenie pracy lekarza anestezjologa, 9-letnie pełnienie funkcji lekarza wojewódzkiego w Warszawie, 2-letnia praca pełnomocnika Rzecznika Praw Obywatelskich ds. ochrony praw pacjentów i osób niepełnosprawnych. Jestem współzałożycielką i Prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.

Przez całe życie konsekwentnie dążę do poprawy dostępności do opieki zdrowotnej dla każdego. Od 2. lat mam zaszczyt pracować jako wiceminister zdrowia przy boku Profesora Religi. Mimo protestów i niepokojów 10. punktowy program naprawy ochrony zdrowia realizowany jest zgodnie z harmonogramem.

Chcę mieć możliwość dokończenia rozpoczętej pracy. I dlatego proszę o poparcie mojej kandydatury w wyborach do Senatu RP.

Z wyrazami szacunku

Anna Gręziak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.